SINIFLAR

Ege Academy Sınıflar

EGE ACADEMY 1 - 1 ÖZEL DERS

Ege Academy 1-1 özel ders programlarımız katılımcıların seviyelerine göre hazırlanmış olup esnek çalışma saatleri sunmaktadır ( flexi time ). İş yerinizden veya okulunuzdan saat kaçta çıkmış olursanız olun, size uygun bir saatte deneyimli Ege Academy eğitmenleri tarafından ihtiyacınıza uygun dil eğitimini alabilirsiniz. 1-1 eğitimlerimiz ister Ege Academy bünyesinde isterseniz sizin işyerinizde gerçekleştirilir.

Ege Academy 1-1 eğitimin avantajları

  • Esnek çalışma saatleri ( Eğitim saat ve günlerinizi kendiniz belirleyin )
  • Daha kısa zaman dilimi içinde daha hızlı ilerleme.

Seviyenizi, ihtiyaçlarınızı uygun zamanınızı belirledikten sonra geniş bir yelpaze üzerinde kurs seçeneklerimizi sunuyoruz. Kurslarımızı arzunuza göre Ege Academy dersliklerinde ya da kendi iş yerinizde, var olan program dahilinde ya da "flexi" seçeneğini kullanarak alma seçeneklerine de sahipsiniz. Kurslarımız uzun süreli ya da yoğun kurslar olarak devam etmektedir.

Çalışma ritminize ve seviyenize uygun olarak oluşturulan bu kurslar, belli ihtiyaçlarınıza yöneliktir(konuşma, dinleme becerisi, iş görüşmeleri için sözcük çalışması, toplantılar, mülakatlar, telefon konuşması, dilbilgisi, v.b.)