KURUMSAL

Ege Academy Tercüme Hizmetleri

BİZ KİMİZ?

 Ege Academy Dil Eğitim Merkezi uzun senelerdir 15 yıllık eğitim tecrübesi ile Bornova – Avcılar EFFECT iş merkezinde faaliyet göstermektedir. Ege Academy olarak farkımız genel olarak bire bir veya maximum 4 kişilik sınıflarda eğitim vermemizdir. Öğrencilerimiz belirli seviye tespit sınavlarından sonra kendi seviyelerindeki programlarda her türlü ders materyelleriyle eğitim görürler. Seviyelerin aynı olması koşuluyla firma veya arkadaş gruplarına özel değişik sınıf düzenlemeleri yapılır ( Tailor made courses ).  

DİL EĞİTİMİNE BUTİK YAKLAŞIM

Ege Academy dil eğitim merkezi başta İngilizce olmak üzere Almanca ve Fransızca eğitimlerinde butik eğitim anlayışı ile hareket etmektedir.

Eğitimcilikte her zaman sorun olan kalabalık sınıf anlayışı yerine Ege Academy sizlere en fazla 4 er kişilik gruplarda eğitim vermektedir.

ÇALIŞMA SAATLERİNİZİ SİZ SEÇİN BİZ SİZE UYALIM

Önce hizmet anlayışı ile kurumumuz Ege Academy zaman problemi yaşayan katılımcılar için esnek çalışma saatleri sunar. Siz size uygun saatleri belirleyin Ege Academy olarak bizler size özel size uygun programları hazırlayalım.