EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Ege Academy Eğitim Programlarımız

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

EGE ACADEMY GENEL İNGİLİZCE KURSLARI
 
GENEL İNGİLİZCE
 
Genel İngilizce programlarımız dört seviyeden oluşmaktadır. Haftada 6 saatten ayda 24 saatlik genel İngilizce programımız katılımcıların günlük dilde karşılaşacağı zorlukları aşabilmesini bunun yanında okuma (reading), yazma (writing) ve dinleme (listening) becerilerini en üst seviyeye çıkarabilmelerini amaçlar. 
 
Yalnızca yetişkinlere yönelik olan bu programımızda katılımcılar en fazla 6 kişilik gruplarda eğitim almaktadırlar.
 
Genel İngilizce programımızda seviyelerin benzer olması koşuluyla kendi grubunuzu oluşturma imkanı sunulmuştur. Bu çalışmanın amacı tamamıyla katılımcılar tarafından oluşturulmuş olan grubun ihtiyaca yönelik, dışa kapalı ve esnek ders saatleri sunmasıdır.
 
 
EGE ACADEMY GENEL İNGİLİZCE PROGRAM SEVİYELERİ:
 
COMMON EUROPEAN FRAMEWORK
 
          
A1 Beginner
A1 - A2 Elementary
A2 - B1 Pre-Intermediate
B1 - B2 Intermediate
B2 Upper Intermediate
C1 - C2 Advanced

 

ÖZEL GRUPLAR
 
BİRE BİR ( ÖZEL DERSLER ): Daha az zamanda, daha yoğun bir çalışma ortamı sunan özel ders programlarımız yine sizin seçmiş olduğunuz ders saatleri arasında günde 1,5 saat üzerinden yapılmaktadır.
 
Bire bir programlarımız Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Konuşma, Çeviri  ve sınavlara hazırlık başlıkları altında toplanmıştır.
Bire bir derslerimiz tercih doğrultusunda işyerinizde, evinizde ve ya Ege Acedemy bünyemizde gerçekleştirilmektedir.
 
İKİ KATILIMCILI GRUPLAR: Seviyelerin aynı olması durumunda kendi isteğiniz doğrultusunda iki kişiden oluşan programlarımız.
 
İZMİR BORNOVA GENEL İNGİLİZCE KURSLARI
Bornova'da İngilizce Kursu bulmak kolay gözükse de iyi bir dil okulu için çok araştırmanız gerekir. En iyi yöntem daha önce Bornova'da bir İngilizce kursuna gitmiş arkadaş veya tanıdık çevresinden bilgi almak olabilir. İnternetteki kursların referans listeleri gözden geçirilebilir veya öğretmenlerin tecrübesine bakılabilir. Bazı Bornova'daki İngilizce kursları çok yoğun sınıflar halinde çalışırlar. Aslında dikkat edilmesi gereken hususların başında yoğunluk veya size özel eğitim programıdır. Ege Academy' de kişiye özel İngilizce eğitim programlarını rahatlıkla bulabilirsiniz.